SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Battlefield 4’ü Bir Hafta Boyunca Ücretsiz Oynayın

Game Time uygulamasıyla oyunlarını ücretsiz denetmeyi planlayan EA, bu kapsamda Battlefield 4’ü tam bir haftalığına ücretsiz yaptı. Üstelik istediğiniz zaman indirebilirsiniz!

Oyunu indirmek için yapmanız gereken tek şey, Origin içinde dükkan kısmındayken, ücretsiz oyunlar sekmesine gelip Game Time seçeneğine tıklamak. Bu sayede Game Time sayfasına yönleneceksiniz. Alternatif olarak tarayıcı üzerinden Game Time sayfasına da girebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra önünüze üç adet oyun çıkacak. Kingdoms of Amalur ve Titanfall 48’er saatlik oynanış sunarken Battlefield 4 tam 168 saatlik oynanış sunuyor.

Oyunları istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz ve indirme süreniz bu oyun sürenizden düşülmüyor. Oyunu oynamaya başladığınız andan itibaren süre işliyor ve oynamayı bıraksanız da devam ediyor. Yani başladıysanız o hafta oynadığınız kadar oynayabilirsiniz, sonrası için satın almanız gerekiyor.

Game Time’daki oyunları oynadığınızda oyundaki ilerleme durumunuz da kaydediliyor. Sonradan oyunu beğenip de satın alacak olursanız, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.