SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Battlefield: Hardline Yapımcısı Merak Edilen Soruları Yanıtladı!

Battlefield-Hardline

Twitter üzerinden soru yağmuruna tutulan Battlefield: Hardline yapımcılarından Steve Papoutsis bir kaç soruya yanıt verdi.
Battlefield-Hardline
İlk olarak oyunun kaç rütbeye sahip olacağı bunun BF4’teki gibi DLC’lerle artıp artmayacağı ya da 100 rütbenin sonunda Albay olarak sabit mi kalacağı sorusuna verdiği yanıt şöyle; “Oyun’da açılış olarak 150 rütbe olacak gibi gözüküyor.”

PS3 için beta gelecek mi sorusuna verdiği cevap ise tüm oyuncuları memnun etti. Steve Papoutsis’ın bu soruya erdiği cevap ise şöyle; ” Oyunun çıkışı yapılmadan önce, tüm platformlar için beta sürümü çıkaracağız.

Oyuncuları memnun eden başka bir cevapta görsel geri tepmeyle ilgili geldi. Battlefield: Hardline’da silahlar tarafından görsel geri tepmeye maruz kalınacak mı sorusuna verilen cevap ise şöyle;
“Hayır Battlefield: Hardline’da hiç bir görsel geri tepme bulunmamakta.”

Son olarak da Rush oyun modunun olup olmayacağı sorusuna ise verilen cevap şöyle; “Hayır olmayacak ama 5 yeni mod ile birlikte TDM ve Conquest modlarını oyuna ekleyeceğiz.” 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.