HABERLER

Battlefield Hardline’a 5vs5 Modu Geliyor!

Battlefield serisinin oyuncular tarafından pek kabul görmeyen üyesi Battlefield Hardline‘a sezon temalı rekabetçi modu geliyor.

Oyunun yeni DLC’si Getaway‘ın çıkışına az bir süre kalan yapımcılardan önemli bir duyuru geldi. DLC’yi alan ve almayan herkesin dahil olabileceği yeni Competitive Match maç sistemi, Battlefield Hardline oyuncularına 5vs5 maçlar yapabilme imkanı tanıyacak. Oyuncuların yeteneklerine göre eşleştirme sistemi bulunacak olan bu sistem, aynı zamanda düzenli olarak yenilenecek sezonlardan oluşacak ve her sezonun sıralama tablosu, şampiyonları ortaya çıkacak. İki – üç hafta süreli sezonlarda yapımcı Visceral Games’in belirlediği temalar ve modlar oynanacak, oyuncuların eşleştirilmesi de Cadet ile Elite Gold Captain rütbeleri arası bir sistem üzerinden gerçekleşecek. İki ayrı ligden Standart’a tüm oyuncular, Premium’a ise sadece Battlefield Hardline Premium alanlar katılabilecekler. Bakalım bu yeni sistem oyuna nasıl bir ivme kazandıracak.

Battlefield Hardline

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.