SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Battlefield: Hardline’ın Zirve Yürüyüşü

Battlefield: Hardline

Birleşik Krallık’ta her hafta yayımlanan oyun satışları listesinde zirve yine her zamanki gibi piyasaya çıkış yapan büyük beklentilere sahip olan oyunun oldu. Hafta içinde çıkış yapan Battlefield: Hardline, her ne kadar en düşük puanlı Battlefield olsa da satışlar bundan etkilenmişe benzemiyor.

Ancak bu durum oldukça normal, oyuncuların merakı ve ilk oynayanlardan olma hevesi bu duruma katkıda bulunuyor. Asıl büyük mücadele bundan sonra başlıyor. Bugün piyasaya çıkış yapan Bloodborne, aldığı yüksek puanlarla birlikte gelecek haftanın zirvesinde kesinlikle yer almasını beklediğim bir yapım. Eğer Battlefield: Hardline, Bloodborne’a rağmen zirvede kalmayı başarırsa o zaman yapımcıları ve yayımcı firma EA’yi tebrik etmek gerekir.

İkinci sıraya yine yeni çıkış yapan Final Fantasy yerleşirken, GTA V üçüncü sıraya kadar gerilemiş durumda. Resident Evil: Revelations 2 ise yedinci sıradan giriş yaptı. İşte haftanın ilk onu şu şekilde;

Birleşik Krallık aftalık Oyun Satışları Listesi
Birleşik Krallık aftalık Oyun Satışları Listesi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.