SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bayramlıklarınız Hazır! Multiplayer Tişörtünüz Bizden

Sizlere bu haberde de söylediğimiz gibi uzun zamandır beklenen Multiplayer tişörtleri satışa çıktı. Kaft ve Multiplayer işbirliği ile hazırlanan tişörtü Kaft’ın internet sitesinden satın alabilirsiniz. Bir de güzel haberimiz var. Multiplayer tişörtünü edinmek isteyenlere bizim de bir kıyağımız olsun düşüncesiyle bu hafta sonu Multiplayer Live yayınlarında, 5 tanesi kanala subscribe olanlar ve 9 tanesi de izleyicilere olmak üzere toplam 14 adet tişört hediye ediyoruz. Bu güzel tişörtlerden bir tanesini de siz kazanmak istiyorsanız aşağıdaki kuralları dikkatle okuyun!

Çekiliş Nasıl Olacak?

– Öncelikle Multiplayer’ın Youtube kanalına abone olun.
– Cuma günü saat 19.00’dan itibaren içinde #multiplayerlive ile tişörtü neden istediğinizi anlatan ve kendi Youtube kullanıcı linkinizin olduğu bir tweet atın. Youtube linkinizi nasıl bulacağınızı bilmiyorsanız hemen aşağıdaki görsele bakın.
– Tweetinizi bu hafta sonu yapılacak Multiplayer Live yayınları boyunca atabilirsiniz.
Sadece 1 adet tweet atabilirsiniz. Birden fazla tweet atanların şansı artmayacak! Youtube kanalımıza abone olmayanlar, kazansa bile tişört alma hakkını kaybedecektir.
– Unutmayın atacağınız tweet içinde 3 şey olmalı. 1) #multiplayerlive 2) Neden bu tişörtü istiyorsunuz 3) Youtube kullanıcı linkiniz.
– Kazananlar yayınlar boyunca çekilişler ile belirlenecektir.

youtube-isim

Subs Çekilişi Nasıl Olacak?

– Multiplayer live Twitch kanalına abone olanlar arasında chat çekilişi ile 5 kişiye verilecektir.
Kazanma şansına sahip olmak için yayını izlemeniz gerekmektedir.

Tişört kazananlar, tişörtlerini bizim vereceğimiz kod ile Kraft internet sitesinden alacaktır. Kodlar bayram tatilinden sonra 4 Ağustos tarihinden itibaren verilecektir!

bayramlik-tisort-640

Murat Sönmez
the authorMurat Sönmez
Oyun tutkunu, film ve kitap sever.