SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Beşiktaş.OHM’in Yeni Koçu Belli Oldu!

Beşiktaş.OHM

Geçtiğimiz günlerde, SuperMassive’in koçluğunu yürüten isim olan Adrian “hatchy” Widera’nın iddiası sonrasında gelen resmi açıklama ile Beşiktaş.Oyun Hizmetleri League of Legends takımının koçu Marcus “Blumi” Blom ile yolların ayrıldığı duyurulmuştu.

Duygusal bir veda yazısı ile Türkiye’deki kariyerine son veren Blumi’nin yerine Beşiktaş.OHM takımının koçluğunu yürütecek isim takımın sosyal medya hesaplarından yapılan duyuru ile takipçilere duyuruldu. Bu haftadan itibaren Beşiktaş.OHM takımının koçluğunu yürütmeye başlayacak olan isim Deniz “unholydonuts” Karadaş olacak.

Deniz “unholydonuts” Karadaş’ın geçmişine baktığımızda daha çok takım koordinatörlüğü yaptığını görmekteyiz. BPI Gaming ve HWA takımlarında koordinatör olarak görev alan unholydonuts, ilk defa profesyonel arenada koç olarak görev alacak. Bakalım Beşiktaş.OHM takımı, unholydonuts ile sergileyeceği performans nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Deniz "unholydonuts" Karadaş
Deniz “unholydonuts” Karadaş
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.