SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Beşiktaş’a İki Yeni Oyuncu Transfer Edildi!

Beşiktaş eSports

Türkiye League of Legends Şampiyonluk Ligi takımlarından Beşiktaş, geçtiğimiz gün Facebook sayfasından paylaşılan bir görsel ile taraftarlarının kafasında soru işaretlerine yol açmıştı. Paylaşılan görselde orta koridor ve ormancı rolünün boşluğu, takımdaki mevcut oyuncuların takımdan ayrıldığı yönünde fikirler oluşmasına neden oldu.

Bugün, merak edilen konulara takımın başkanlığını yapan Onur “Lethilion” Aksu açıklık getirdi. Takımın orta koridor oyuncusu  Isak “Energy” Fjell ve orman rolünde performans gösteren Muhammed “Theokoles” Işık ile yolların ayrıldığı belirtildi.

Bu ikilinin yerlerine ise EU Challengers Liginde yer alan Low Priority takımının Türk asıllı Alman orta koridor oyuncusu Mustafa “Avenuee” Atalay ve Finlandiyalı orman oyuncusu Arttu “Taikki” Sirkka’yı dahil ettikleri belirtildi.

Onur “Lethilion” Aksu’nun neden bu tercihleri yaptıklarını ve gidenler hakkındaki düşüncelerini paylaştığı uzun soluklu mesaja buradan ulaşabilirsiniz. Beşiktaş ekibine yeni transferiyle birlikte başarılar dileriz.

Beşiktaş E-Spor Kulübü
Beşiktaş E-Spor Kulübü
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.