SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bilgisayar Fiyatına Ekran Kartı: Nvidia Titan X

GeForce GTX Titan X

Nvidia’nın yeni Titan sürümü ekran kartı olan GeForce GTX Titan X’in satış fiyatı açıklandı. Piyasaya sunulan ekran kartları içerisinde en iyi 4K desteğini sunduğu iddia edilen ekran kartının fiyatı $999 olarak açıklandı. Bu fiyat bazılarına göre uygun bulunurken, bazı oyunculara göre değerini haketmiyor.

Nvidia tarafından piyasayadaki en iyi 4K destekli ekran kartı olarak lanse edilse de günümüzdeki oyunların istedikleri sistem gereksinim değerleri de ortada. Nvidia’nın daha önce yaşadığı iddia ettiği performansı sağlayamadığı  durumlara tanıklık etmiştik. Ancak Nvidia önceki fiyatlandırmalara göre kendine bir çeki düzen vermiş olarak gözüküyor.

Nvidia GeForce GTX Titan X’in ülkemizdeki satış fiyatının ise 3000TL civarlarında olması bekleniyor. Bakalım Nvidia’nın yeni Titan’ı bahsediliği gibi bir performans sağlayacak mı?

GeForce GTX Titan X
GeForce GTX Titan X
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.