SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bioware’den Bir İlginç Video Daha

İlk kez E3 fuarında ufak da olsa bahsi geçen ve ardı ardına yayınlanan teaser videoları ile merakımızı arttıran Bioware’in kod adı You’re Been Chosen olan yeni projesi hakkında bir teaser video daha yayınlandı.

Impact isimli yeni kısa videoda istemeden de olsa bir kara delik açan genç bir kadın var. Hanımefendi sürekli olarak yaşanan hadisenin kendi hatası olmadığını söylüyor. İlk tesaer videoda rüya alemine atıf yapan Bioware uyuduğunuzda neler olur diye sormuştu.2 videoda günümüz insan oğlunun en büyük paranoyası olan sürekli izleniyoruz olayına parmak basan şirket onlar tarafından izlendiğini biliyor musun demişti. Son videonun teması olarak ise gücünü kontrol edebilir misin sorusu karşımıza çıkıyor.

Bioware açıkcası oyuncuları merak içerisinde bırakmayı başardı. Bu projenin isminin Shadow Realms olması muhtemel. Geçtiğimiz aylarda EA tarafından satın alınan bu ismin henüz bu projeye ait olup olmadığını bilmesek de şirketin var olan serilerinden birine ait olmaması muhtemel. Ancak bu kadar farklı unsurları bir araya toplayan bir oyunun online tabanlı ya da tamamı ile MMO olması ihtimali yüksek görünüyor. Açıkcası SWTOR ile yaşanan kötü deneyim sonrasında Bioware’den MMO değil bambaşka bir RPG serisi bekliyoruz.

Volkan Demirler
the authorVolkan Demirler
Oyun oynarken ve film izlerken kendini ana karakterin yerine koyan adam.