SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bir Destiny: Ghost Edition Kaç Para Eder?

Geçtiğimiz günlerde Destiny’nin beta infografiğini sizlerle paylaşmıştık. İnfografikte yer alan bilgilere göre oldukça yoğun bir ilgiye sahip oyun, merakla oyuncular tarafından beklenilmekte. Tabi bu durumu kendi fırsatına dönüştüren kullanıcılar da mevcut. Ön siparişe çıkarıldığı gibi tükenen Destiny: Ghost Edition’a sahip kullanıcılar bu durumu fırsat bilerek E-Bay üzerinden ürünlerini satışa çıkarmış durumda. Bu özel koleksiyon sürümü genellikle $300-$400 fiyatları arasında kendine alıcı buluyor.
Destiny_Ghost_Edition_Collectors_Edition
Ama daha da ilginç olan, bir NeoGAF kullanıcısı tarafından Destiny: Ghost Edition $1025 fiyatıyla satılmış. Destiny’nin karaborsasının bu denli hareketli geçmesi oyunun çıkışını gerçekleştirdiğinde satış rekoru kıracağının habercisi olabilir. Bakalım 9 Eylül tarihinde PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One’a çıkacak oyun bizlere neler gösterecek?

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.