SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bir Saatin Üzerinde Pillars of Eternity Oynanış Videosu

Pillars of Eternity

Obsidian, dün yapılan bir twitch yayınıyla herkesin Pillars of Eternity oynanışını uzun uzun görmesini sağladı.

Dünkü haberimizde çıkış tarihi olan 26 Mart’ı müjdelediğimiz eski toprak bir RPG olan Pillars of Eternity, Kickstarter sonrası uzun bir geliştirme döneminin ve yaklaşık bir senelik gecikmenin ardından çıkışını yapacak. Bu çıkış tarihinin duyurusuyla birlikte bir de twitch yayınıyla oyunculara ne ile karşılaşacaklarını gösterdiler.

Eski toprak RPG olmasına rağmen savaş sistemi olarak sıra tabanlı olmayan oyun, Bioware oyunlarındaki gibi istediğiniz zaman oyunu dondurup taktiksel kararlar vermenize (hatta bu dondurma işlemini otomatik ayarlamanıza) olanak sağlayarak eski oyunlarla yeni oyunların çeşitli yönlerinden harman yapıyor. Envanter sistemi, kamp yapma gereksinimi, konuşma ve seçim sistemleri konusunda bilgisayar RPG’lerinin zirve yaptığı dönemleri anımsatırken, ekstra zorluk seçenekleriyle de gerçekçi ve acımasız bir deneyim isteyen oyunculara tam da istediklerini vadediyor.

Yayının twitch arşivini aşağıdan izleyebilirsiniz. Ancak 2-3 hafta içinde silinecektir, dolayısıyla haberimizi geç okuyorsanız, YouTube’da aratmanızı tavsiye ederim. İyi seyirler!

Watch live video from ParadoxInteractive on Twitch

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.