SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Black Monster Cup Türkiye Ayağı Sonuçlandı!

Black Monster Cup

WD ile ESL’in ortaklaşa düzenlediği Black Monster Cup’ın Kış Sezonu elemeleri başladı. Bu çerçevede gerçekleşen Black Monster Cup Kış Sezonu Türkiye Elemeleri dün oynanan maçlar sonucunda ülkemizi temsil edecek iki takım belli oldu. Bilinen takımlardan Dark Passage, HWA.GameSultan, ANT.Victor ve Team Turquality de bu turnuvada yer aldı.

Takımda yaşanan değişiklikler ile birlikte herkesin performansını merak ettiği Dark Passage takımı geçen sezon olduğu gibi bu sezonda turnuvayı şampiyon bitirerek Ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. finalde rakibine yenilen HWA ise turnuvayı ikinci bitirdi ve ülkemizi temsil etme hakkını kazanan bir diğer takım oldu. Arda “KillerEs” Subaşı’nın Team Turquality’den ayrılmasıyla oluşan boşluğa Wild Fire’dan ayrılan Honos’u getiren Team Turquality takımı ise çeyrek finalde yeni oyunculardan oluşan ANT.Victor takımına yenildi. İyi bir oyun sergileyen ANT.Victor takımı yar finalde HWA’ya kaybetti. Dark Passage ekibi ise finale gelene kadar ismi duyulmamış takımlarla karşılaştı.

Multiplayer ekibi olarak ülkemizi Black Monster Cup Kış Sezonu’nda temsil edecek DP ve HWA takımlarına başarılar dileriz.

Black Monster Cup
Black Monster Cup
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.