SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Blackguards 2 Türkçeleştiriliyor

Türkiye’deki orijinal oyun kullanmaya başlayan kitlenin artmasıyla birlikte bir çok oyuna Türkçe dil seçeneği geliyor. Bunlara bir yenisi de Steam’de yer alan ve oldukça olumlu yorumlar alan Daedalic Entertainment’in RPG oyunu Blackguards 2 olacak.

23 Studios tarafından gerçekleştirilen yerelleştirme çalışmalar tamamlandı. Konu ile ilgili olarak 23 Studios;

“23 Studios olarak geçtiğimiz senenin yaz aylarında yerelleştirdiğimiz Blackguards’tan bu yana Total War: Attila, The Order: 1886 ve Bloodborne gibi büyük yapımları siz oyuncuların beğenesini sunmuştuk. Bu senenin Ocak ayında çıkışını gerçekleştiren Blackguards II’nin de yerelleştirme çalışmalarını tamamlamış bulunmaktayız. Oyuncular olarak, Almanlar’ın masaüstü RYO dünyası Karanlık Göz’de geçen yapımı Türkçe dil seçeneğiyle deneyimleme şansına erişeceksiniz. Blackguards II, önümüzdeki günlerde Steam üzerinden alacağı bir yama ile resmi Türkçe dil desteğine kavuşacak. açıklamasında bulundu.

Steam üzerinden 55TL fiyat etiketiyle oyunculara sunulmuş durumda.

BlackGuards 2
Blackguards 2
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.