SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Blizzard’dan Heroes of the Storm İçin Bölgesel Ligler Duyuruldu!

heroes-of-the-storm

Blizzard, geliştirdiği MOBA türündeki yapım olan Heroes of the Storm için düzenlemiş olduğu bölgesel elemelerin yerine 2017 sezonundan başlayacak Bölgesel Lig’ler düzenleyeceğini duyurdu. Bu bağlamda Kuzey Amerika, Avrupa, Kore ve Çin için League of Legends’taki LCS benzeri ligler kurulacak.

Sekizer takımın yer alacağı liglere katılım için önce elemeler gerçekleştirilecek. Katılmaya hak kazanan takımlarla sözleşmelerin hazırlanacağını belirten Blizzard, takımlarda yer alan oyuncuların maaşlarını da kendileri tarafından karşılanacağını belirtti.

Sene içerisinde üç kez Global turnuva düzenleneceğini belirten Blizzard, bu turnuvalara bölgesel liglerden katılacak takımların yanı sıra, bağımsız olarak mücadele veren takımlarda elemelerden başarılı sonuçlar almaları durumunda turnuvalarda yer alabilecek.

Blizzard, bölgesel liglerin yanı sıra, bu ligde yer almayı başaramayan takımların kurulacak olan Yükselme Ligi’nde mücadele edeceği ve tekrardan ana lige çıkma şanslarına sahip olacağını belirtti. Blizzard, yeni sezonda geçilecek olan sistem ile ilgili detaylı açıklamaları Kasım ayında gerçekleştireceği Blizzcon 2016’da takipçileri ile paylaşacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.