SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

BlizzCon 2016’nın Tarihleri ve Turnuva Ödül Havuzları Açıklandı!

Blizzard’ın 25. kuruluş yıldönümüne denk gelen BlizzCon 2016, ayrıca kendi kuruluşunun da 10.yıldönümü olacağı için geniş çaplı bir etkinlik bizleri bekliyor. 4-5 Kasım tarihlerinde Anaheim Convetion Center’da düzenlenecek olan BlizzCon 2016’da, Blizzard’ın yapımlarının Global Finalleri de gerçekleştirilecek.

Sonbahar Finalleri olarak gerçekleştirilecek olan Global Finaller’de, Starcraft II, World of Warcraft, Haerthstone ve Heroes of the Storm oyunlarında takımlar mücadele edecek. Açıklanan ödül havuzlarına baktığımızda, Hearthstone ve Heroes of the Storm için $1.000.000’lık ödül havuzu ayrılacakken, StarCraft II için $500.000, World of Warcraft için de $250.000’lık ödül havuzu ayrılacak.

Etkinliğe yerinde katılım göstermek isteyen takipçiler $100’a satışa çıkarılacak biletleri almak zorunda. 20 Nisan ve 23 Nisan’da parti parti satışa çıkacak biletleri alamayacak olan takipçiler sanal bilet uygulamasıyla etkinlik alanını canlı yayınlarla da izleyebilecek.

BlizzCon 2016
BlizzCon 2016
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.