SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bloodborne’un Türkiye Çıkış Tarhi Belli Oldu!

Bloodborne

From Software ve PlayStation Japan Studios’un ortaklaşa geliştirdiği oyun Bloodborne’un Türkiye için çıkış tarihi PlayStation Türkiye’nin resmi Facebook sayfasından duyuruldu. “Korkularınla yüzleşmeye hazır mısın? Olağanüstü atmosferiyle Bloodborne 15 Şubat’ta geliyor!” başlığı altında verilen video ile birlikte oyun Türkiye piyasasına tanıtıldı.

Oyunun yönetmeni Hidetaka Miyazaki, PS4 konsolunu öven bir açıklama yaptı. Açıklama şöyle; Her zaman Victoria döneminde geçen bir oyun yapmayı hayal etmiştim, ancak kaliteli olması için kıyafetlerin, mimarilerin, karakterlerin ve benzeri bir çok şeyle birlikte o dönemi en iyi şekilde yansıtmak için güçlü bir konsol gerekiyordu. PlayStation 4’ün gelişi bize bu imkanı tanıdı. Bloodborne bu yüzden sadece PS4’te oynanabilir. Çünkü ondan daha güçlü ya da aynı seviyede bir başka konsol yok.

Oldukça iddialı konuşan Miyazaki’nin bu yoruma hakkında siz okuyucularımızın yorumunu merak ediyoruz. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. İşte oyunun videosu. İyi seyirler;

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.