SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ActionHABERLERRPG

BLOODSTAINED: RITUAL OF THE NIGHT’TAN OYNANIŞ VİDEOLARI GELDİ

Castlevania serisinin arkasındaki beyin Koji Igarashi’nin yaptığı Bloodstained serisinin ikinci oyunu olan Ritual of the Night’tan 2 oynanış videosu geldi.

“The Tower of the Twin Dragons” adlı bölgede geçen görüntülerde, oyun dinamikleri ve silahlarla beraber, boss savaşlarını, kostüm aksesuarlarını ve yeni düşmanları görüyoruz. Bunların yanında, uzun süre boyunca Konami için çalışan, Castlevania serisinden de hatırladığımız Michiru Yamane tarafından bestelenen ve canlı olarak kaydedilen orkestral oyun müzikleri de duyabiliyoruz.

Daha önce, 2019’un beklenen indie oyunlarıyla alakalı yaptığımız haberde de yer verdiğimiz oyunla ilgili diğer bilgiler şu şekilde:

Castlevania yaratıcısı Koji Igarashi’nin yaptığı Bloodstained serisinin ikinci oyunu olan “Ritual of the Night” keşfetme odaklı, ‘2.5D’ bir side-scroll aksiyon RPG oyunu. Kitle fonlamasıyla ciddi miktarda bütçe toplamayı başaran ekip, oyunu ‘’en iyi Metroidvania elementlerinin toplandığı’’ bir yapım olarak tarif ediyorlar. Ara sahnelerin ve NPC etkileşimlerinin tamamen seslendirildiği oyunda, seslendirmeleri Metal Gear Solid ve X-Men serilerinden tanıdığımız David Hayter, yine hem oyun dünyasından hem de Hollywood’tan tanıdığımız Ray Chase ve Erica Lindbeck üstlenmiş. Uzun süre boyunca Konami için çalışan, Castlevania serisinden de hatırladığımız Michiru Yamane tarafından bestelenen orkestral oyun müzikleri, canlı olarak kaydedilmiş.

Mart’ta PAX East 2019 ve bu ay EGX Rezzed 2019’da yayınlanan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.