SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel Yeni Nesil Konsollara Geliyor

borderlands the handsome collection

Borderlands 2 ve Borderlands: The Pre-Sequel, Borderlands: The Handsome Collection adı ile 27 Mart’ta yeni nesil konsollara geliyor.

Adından da anlaşılabileceği gibi sadece Handsome Jack karakterinin bulunduğu Borderlands oyunlarını kapsayan bu paket, yeni nesil konsollarda gelişmiş grafiklerle yer alacak. Borderlands 2’nin bütün DLC’lerini kapsayan paket aynı zamanda Borderlands: The Pre-Sequel Season Pass ile birlikte geliyor. Yani oynanacak yüzlerce saatlik malzemeniz olacak. Üstelik daha önce konsolda bu oyunları oynadıysanız, karakterlerinizi yeni nesil konsolunuza da aktarabileceksiniz. Xbox 360’taki karakterinizi Xbox One’a, PS3/PS Vita karakterinizi PS4’e aktararak kaldığınız yerden maceranıza devam edebilirsiniz.

Gelelim bu paketin en önemli özelliğine. 4 kişiye kadar split-screen co-op desteği geliyor! Yani tek bir PS4 veya Xbox One ile 4 kişi aynı anda maceraya atılabileceksiniz. Böylece normalde sadece internet üzerinden yaşanabilen 4 kişilik Borderlands co-op deneyimini, evde arkadaşlarınızla da yaşama şansınız olacak. 2 oyun ve tüm DLC’lerle bu paket 60 dolardan satışa sunulacak. Aşağıdaki fragmanda kısacık bir süreliğine de olsa 4 kişi co-op özelliğini de görebilirsiniz!

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.