SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Borderlands Remastered Edition Geliyor mu?

Gearbox Software’in geliştirdiği, 2K Games’in yayınladığı sevilen oyun serisi Borderlands’in ilk oyunu Remastered olarak geliyor gibi gözüküyor… Avustralya Sınıflandırma Kurulu’nda Borderlands Remastered ismiyle listelenen oyun eski oyunların yeni nesile aktarılma geleneğini sürdürecek sanıyoruz.

Bu adresten göreceğiniz üzere kendisine MA15+ yaş kategorisinde yer bulan oyun hakkında 2K Games’ten resmi bir açıklama henüz gelmiş değil. Sevilen eski nesil oyunların günümüze uyarlanmasının bir diğer örneği olacak olan oyun için yakında duyuru yapılması muhtemel. Ne diyelim Remastered akımının yeni bir üyesi daha olacak. Aksiyon-RPG türündeki Borderlands’in ilk oyunu 2009 yılında PC, Xbox 360 ve PS3 için beğenimize sunulmuş, farklı çizgileri ve hikayesiyle beğeni toplamıştı. Yenilenmiş ses, grafikler ve belki de geniş içeriğiyle yeni nesile gelecek gibi gözüken oyun seriyi sevenleri oldukça memnun edecektir, iyi oyunlar.

borderlands1

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...