SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Borderlands: The Pre-Sequel DLC’si İle Claptrap’in Beynine Girin

Borderlands: The Pre-Sequel’ın yeni DLC’si Claptastic Voyage, bu ay çıkıyor.

24 Mart’ta çıkacak olan DLC, aynı gün piyasaya sürülecek olan Borderlands: The Handsome Collection’da da yer alacak. Borderlands: The Pre-Sequel ve Borderlands 2 arasında Claptrap’in başına gelenleri anlatacak olan eklentide Handsome Jack, Claptrap’in kaynak kodunda gizlenmiş bir eşyanın peşindedir ve bu yüzden “vault hunter”ları dijital ortama aktarıp Claptrap’in “aklına” atar. Bu DLC’nin görevlerinin geçeceği yer olacak olan Claptrap’in aklında oyuncular Claptrap’in en derin ve gizli köşelerine yapacakları yolculukta onun umutlarını, hayallerini ve aptallığını tüm çıplaklığıyla görecekler.

Bu DLC ile birlikte aynı zamanda Ultimate Vault Hunter Pack 2 de geliyor ve oyunun level sınırını 10 daha artırarak 70’e taşıyor. Bu da karakterinize 10 yeni skill daha alabileceğiniz anlamına geliyor. 10 dolardan satılacak olan DLC, Season Pass sahiplerine ücretsiz olarak eklenecek.

Claptrap’in beyninde geçen görevleri Claptrap olarak oynarken yapabilecek miyiz bilemiyorum, ancak bizi çok çılgın görevlerin beklediği kesin. 24 Mart’ta piyasada.borderlands the pre-sequel claptastic voyage

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.