SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

BPI Gaming House’unda Nahoş Durumlar!

BPI Gaming Club

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu’nu yedinci sırada tamamlayıp Play-Off’lara kalan ve Yükselme Liginden gelen The CREW takımına kaybedip Yükselme Ligi’ne düşen BPI Phoenix takımında sular durulmuyor. Takımın Genel Direktörü Görkem Çerçioğlu, dün geç saatlerde yaptığı açıklama ile gündeme oturdu.

Görkem Çerçioğlu'nun Açıklamaları
Görkem Çerçioğlu’nun Açıklamaları

Şanssız bir şekilde Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne veda eden takımın League of Legends oyuncularına sunulan Gaming House’da yaşadıkları ortamı, sosyal medyaya taşıyan Görkem Çerçioğlu, eski oyuncularından resmen dert yandı. Oyuncularının evi kullanış tarzını, sponsorların sağladığı ekipmanların çalındığını, evde bırakılanların da bozulmuş ve parçalarının tuvaletlere atıldığını iddia etti. Daha sonrasında inanmayanlara kulübün resmi Facebook sayfasından evden çekilen fotoğrafları paylaştı.

Yapılan açıklamaya göre bu oyuncuların henüz ilk ayrılan oyunculardan mı yoksa son katılan ve elenmesiyle birlikte evden çıkan oyunculardan mı kaynaklandığı henüz araştırma aşamasında olduğu belirtilmiş. Kesin olan bu olayların takıma sonradan katılan Ferit Karakaya ve Şükrü Şentürk ikilisinin bu olaylarla hiç bir ilgisi bulunmaması. Çünkü bu ikili Gaming House’da hiç gelmemişler. Daha sonra yapılan açıklamaya göre eve antrenman yapmaya gelen BPI CS:GO takımı ise bu pisliği temizleyerek örnek birer oyuncu olduğunu da göstermiş oldular. E-sporun gelişmesini istiyorsak, böyle karakteristik duruş sergileyen oyuncuların önem kazanması ve desteklenmesi gerekir. İşte Üniversiteli öğrenci evinden bile daha vahim durumda olan BPI Gaming House’un League of Legends oyuncularının ayrılması sonucundaki son durumu;

BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
BPI Gaming House
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.