SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

BRIGHT MEMORY FULL SÜRÜM OLMAYA HAZIRLANIYOR

FYQD tarafından geliştirilen ve FPS türüne yeni bir soluk getireceği düşünülen  Bright Memory‘nin, Infinite versiyonu duyuruldu.  Grafikleriyle dikkat çeken yapım, ilk olarak Episode 1 olarak satışa sunulmuştu. Yapılan duyuru ile Infinite sürümünde oyunun final haline ulaşacağı açıklandı ve bunun yanı sıra oyunu tek başına geliştiren Zeng Xiancheng, Bright Memory 1.0’a yeni hareketler, yetenekler, silahlar ve bir başarım sistemi ekleneceğini söylüyor.  Oyunun ilk bölümünün bir çeşit demo olduğunu söyleyen geliştirici, bağış toplamak amacıyla bu sürümün satışta olduğunu bizlerle paylaşırken, yapılan bu açıklama sonrası yeterince bağış toplandığını düşünmemize hiçbir engel yok gibi. Burdan anlayacağımız üzere FYQD, aslında tek kişilik bir ekip.

2020 yılında geçen oyunda, ölüleri hayata döndürebilen kadim bir kılıcın keşfi sonrasında, SRO isimli doğal bilimler araştırma örgütünün bu kılıcı incelemek üzere laboratuvarlarına götürmesi ve merkezlerine kiralık askerler tarafından gerçekleştirilen biz baskın sonrasında oraya çıkan kaosla neler yaşanacağı bizle paylaşılıyor. Antarktika’da gerçekleşen bu savaşta sadece insanlara karşı değil, bir çok kadim yaratığa karşı da cephane tüketmek zorundayız.

Şu an Steam üzerinden 20 TL karşılığında satın alabileceğiniz Episode 1‘e zaten sahipseniz, oyuna 2 saat daha ekleyerek full sürüme geçirecek olan Infinite sürüme de ücretsiz sahip olabileceksiniz. Oyunun PC versiyonunda RTX ışın izleme desteği de olacak. PlayStation 4 ve Xbox One versiyonu da planlananlar arasında.Oyunun tanıdım fragmanına aşağıdaki video oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

 

Bright Memory Infinite’in sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

MİNİMUM:

– İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
– İşlemci: i5-3470 INTEL veya AMD benzeri
– Bellek: 6 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7770
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

– İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
– İşlemci: i7-4790K INTEL veya AMD benzeri
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 veya AMD Radeon R9 390
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.