SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bu Ceketi Sadece Global Elite’seniz Giyebilirsiniz!

İsveçli bir giyim markası DRKN’nin hazırladığı 7355608 isimli koleksiyondaki bazı kıyafetler yalnızca CS:GO’da Global Elite olmayı başarabilmiş olanlar giyebiliyor.

Koleksiyonun ismi CS:GO oynuyorsanız size tanıdık gelmiş olabilir, zira bu rakamlar bomba çözerken karşımıza çıkan rakamlar. 7355608 koleksiyonundaki kıyafetler de CS:GO oyuncularına hitap edecek şekilde tasarlanmış durumda ve eğer isterseniz hepsine DRKN’nin sitesine uğrayarak göz atabilirsiniz.

Ancak bir tişört ile aşağıda da fotoğrafını görebileceğiniz ceket, yalnızca global elite seviyesine ulaşabilmiş olan oyuncular tarafından alınabiliyor. Satın alma işlemini tamamlayabilmek için ise Steam üzerinden bir botu arkadaş olarak eklemeniz isteniyor ve bundan sonra site üzerinden seviyenizi güncelleyerek global elite olduğunuzu ispat etmeniz gerekiyor.

Fiyatlar ise tahmin edebileceğiniz üzere yüksek, ancak zaten benim param olsa bile seviyem yetmeyeceğinden uzaktan bakıp “hee iyiymiş” diyip geçiyorum 🙂 Sizin aranızda var mı bu ceketi giyebilecek bir babayiğit?

CS GO Global Elitelere özel ceket

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.