SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bu Hafta Robotlarla Savaşıyoruz! Haftanın Oyunları / 21-27 Mart :

Haftanın oyunları bölümümüzden bir kez daha merhabalar. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yeni çıkacak oyunlara bakıyor ve kısaca göz atıyoruz. Bakalım bu hafta boyunca hangi oyunlar beğenimize sunulacak, keyifli okumalar.

Fallout 4 Automatron DLC (Xbox One, PS4, PC) – 22 Mart :

Bethesda’nın RPG türündeki köklü serisi Fallout’un son oyunu olan Fallout 4 için bu hafta başında indirilebilir bir içerik beğenimize sunuluyor. 22 Mart’ta çıkışını yapacak olan Automatron isimli indirilebilir içerikte şeytani olarak nitelendirilen oldukça acımasız robotlara karşı hayatta kalma savaşı vereceğiz. Fallout 4 serinin fanlarınca önceki oyunlardan uzaklaşan çizgisi nedeniyle eleştirilmiş ve oyunun kolaylaştırıldığı söylenmişti. Bakalım Automatron için oyuncular ne düşünecek?

101 Ways to Die (PC) – 22 Mart :

Bir bağımsız yapım olan 101 Ways to Die, fizik temelli bir bulmaca oyunu. Oyunu ilginç kılan size ölmenin envai çeşidini sunması! Ernst Splatunfuder isimli bir profesörün birbirinden farklı olan ölüm şekillerini anlattığı tarif kitabını uygulamaya koyacağımız oyunda ölümlerden ölüm beğenin! 23 Mart 2016’da PS4, 24 Mart 2016’da Xbox One için de gelecek yapım haftanın en ilginç oyunu olabilir…

Trackmania Turbo (Xbox One, PS4, PC) – 24 Mart :

Ubisoft’un farklı yarış oyunu serisi Trackmania’nın yeni üyesi olacak Trackmania Turbo haftanın yarış oyunu oluyor. Multiplayer ve 4 oyuncuya kadar ekran bölme özelliğiyle de gelecek yapım yarış severlerin dikkatini çekecektir. Farklı oynanış yapısı, eğlenceli oyun modları ve görselliğiyle beğenilen serinin yeni oyunu bakalım yarış dünyasına bir yenilik getirebilecek mi? Trackmania Turbo, Avrupa için 24 Mart 2016’da beğenimize sunulacak, şimdiden iyi yarışlar.

Haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

Neptunia U: Action Unleashed (PC) – 21 Mart

Catlateral Damage (PS4) – 22 Mart

Day of the Tentacle Special Edition (PS4, Vita, PC) – 22 Mart

Dragon Fantasy: The Black Tome of Ice (PS4) – 22 Mart

Lichdom: Battlemage (Xbox One, PS4) – 22 Mart

Nelly Cootalot: The Fowl Fleet (PC, Mac, Linux) – 22 Mart

Out of the Park Baseball (PC) – 22 Mart

Republique (PS4) – 22 Mart

The Descendant (PC) – 24 Mart

Samarost 3 (PC, Mac) – 24 Mart

Slain (PC) – 24 Mart

Total War Battles: Kingdom (PC, Mac, iOS, Android) – 24 Mart

Hyrule Warriors: Legends (3DS) – 25 Mart

Evet, bu hafta çıkacak oyunlar listemiz bu şekilde. Fallout 4 Automatron, 101 Ways to Die ve  Trackmania Turbo’nun dikkat çektiği listede özellikle Fallout 4 Automatron haftaya damga vurabilir. Haftaya görüşmek üzere, bol oyunlu haftalar.

haftanın oyunları 21 mart öne çıkan

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...