HABERLER

Call of Duty Advanced Warfare Seri İçin Büyük Bir Adım!

Sledgehammer, geliştirdiği Call of Duty oyunu Advanced Warfare’in, bilindik CoD multiplayer deneyimini sarsarak yenileyeceğini iddia ediyor.

Call of Duty Advanced Warfare Tekerleksiz Motorsiklet2054 yılında geçen Call of Duty: Advanced Warfare mech suit’leri, hover motorsikletleri, enerji silahları vb pek çok fütürist ekipman ve aracı barındıracak ve bunlardan bir kısmı multiplayer modunda da yer bulacak.

Sledgehammer ortak kurucusu Glen Schofield verdiği röportajda exoskeleton’ların da multiplayerda yer alacağını ve oyunun çekirdeğini oluşturacağını da belirtti. Diğer ortak kurucu Michael Condrey ise oyunun multiplayer modunun çok ciddi sayıda yeni silah ve eşyalar barındırdığını ve uzun bir süreden sonra ilk kez bu kadar yeni eşya göreceğimizi belirtiyor. Ayrıca şöyle ekliyor:

[quote]Üç yıllık geliştirme sürecinin ardından oyuna ekleyebildiğimiz yenilikçi yaklaşımlar ileriye dönük büyük bir adım. Oyun ile ilgili gördüğünüz her şeyi düşünün ve bunun multiplayer modu için ne anlam ifade edeceğini hayal edin. Advanced Warfare’in tamamen yeniliklerle ilgili olduğunu göreceksiniz.[/quote]

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.