SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Call of Duty: Black Ops 3 İçin PS4’e Gelecek Özel İçeriklerin Videosu Yayınlandı

Oyun dünyasının gözü kulağı şu sıralar 28 Ekim 2015 – 1 Kasım 2015 tarihleri arasında Fransa- Paris’te gerçekleştirilecek olan “Paris Oyun Haftası” etkinliğinde. Paris Oyun Haftası etkinliği kapsamında Sony bugün Türkiye saatiyle 19:45’te bir konferans düzenledi.

Sony’nin Paris’te düzenlediği konferans’ten ilk haberimiz Call of Duty: Black Ops 3 ile ilgili. Oyun adına konferansta yayınlanan videoda PS4’e özel olarak gelecek içerik gösterildi. PlayStation 4’e yaklaşık 2 hafta önceden gelecek Giant Zombies Bonus harita ek paketini göreceğiniz video, Call of Duty markası ve zombi severleri oldukça memnun edecek gibi. Konferanstan haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Sony’nin Paris Oyun Haftası konferansındaki sunumunda gösterilen Call of Duty: Black Ops 3’ün Giant Zombies Bonus harita videosunu aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...