ActionFPSHABERLER

CALL OF DUTY’NİN YENİ OYUNU PARTNERLER TARAFINDAN OYNANDI

Call of Duty serisinin 2019’da çıkacak olan oyunu daha duyurulmamış olsa bile oyunu oynayabilenler var. Seçilen bazı Amerikan Futbolu oyuncuları da oyunu oynadı ve sosyal medyada bunlarla ilgili görüntüler paylaştı.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Just had the opportunity to play the SUPER COOL NEW CALL OF DUTY in Nashville 🤫🤫 #CallOfDutypartner 🔥🔥

Riley Ridley (@rilo_12)’in paylaştığı bir gönderi ()

Activision her yıl çıkaracağı Call of Duty oyununu aynı yılın Mayıs ayında açıklıyor. Bu bilgiye dayanarak bu yıl çıkacak olan oyunun duyurulmasına az kaldığını söyleyebiliriz. Activision daha oyunu duyurmamış olsa bile bu yıl çıkacak olan Call of Duty oyununda hikaye modu olacağı kesinleşti. Ayrıca Activison tarafından yapılan bir açıklamada bu yıl çıkacak olan oyunda “devasa” bir multiplayer modu olacağı açıklandı. 

Bu yıl çıkacak olan Call of Duty oyunun geliştiricisinin Infinity Ward olduğu Activision tarafından açıklanmıştı ve bu açıklamanın devamında 2019‘da çıkacak olan oyunun Call of Duty‘nin kökleşmiş hikayesi üzerine olacağı eklenmişti. Bu açıklamadan sonra 2019‘da çıkacak olan oyunun Modern Warfare 4  olacağına dair iddialar arttı.

Eurogamer’da Tom Phillips tarafından paylaşılan bir yazıda çıkacak olan Call of Duty oyunuyla ilgili bazı ipuçları olduğuna inanılıyor. Paylaşılan yazıda paragraf başlarında geçen “Modern”, “War”, “Fair”, “Four” kelimelerinin oyunla ilgili bir ipucu olduğuna inanılıyor. Tom Phillips tarafından yazılan yazıya buradan ulaşabilirsiniz.