SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Can Dostumuz Veda Etti!

Sinema tarihinin en büyük aktörlerinden biri olarak sayılan Robin Williams dün gece evinde ölü bulundu. Havasızlıktan boğulduğu açıklanan 63 yaşındaki oyuncunun intihar ettiği şüphesi gündemde. Günaydın Vietnam adlı filmle ünlenen Robin Williams oldukça başarılı bir kariyere sahip. Herkes onu komedyenlik yönüyle tanısa da dramlarda da oldukça etkili performanslara sahip bir oyuncuydu. Empire Magazine tarafından gelmiş geçmiş en yetenekli 100 oyuncu arasına girmiş bir aktördü. Entertainment Weekly tarafından yaşayan en büyük komedyen seçilmişti. Can Dostum filmindeki performansıyla 1998’de en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında Oscar kazanmıştı. Williams kariyeri boyunca bir Oscar, iki Emmy, altı Altın Küre, altı Grammy ve iki Sinema Oyuncuları Derneği ödülüne layık görüldü.
0f0ff5814cac29fb834db96d9afdae9b
Günaydın Vietnam, Ölü Ozanlar Derneği, Jumanji, Mrs. Doubtfire, Can Dostum, Agust Rush, Müzede Bir Gece serisi, Flupper, Patch Adams, Bicentennial Man ve Happy Feet herkes tarafından bilinen filmleri. Kızının ismini Legend of Zelda’dan etkilenip Zelda koyacak kadar oyuncu ve bizden olan Robin Williams’ın huzur içinde uyuması dileğiyle.

Gerçek oyuncular ve sanatçılar, gerçekten ölmezler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.