SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Capcom, Deep Down’a 10 Yıl Ömür Biçti!

Deep Down

Capcom, PS4’e özel olarak geliştirdiği RPG oyun Deep Down için gerçekleştirdiği röportajda oyunun ömrü hakkında detaylara yer verdi. Geliştirici ekibinde yer alan Teruki Miyashita, oyunun grafiksel gücünden ve piyasadaki ömründen bahsetti.

Oyunun geliştirilmesinde birden çok teknolojiden yararlanıldığını belirten Miyashita, gerçek zamanlı sıvı ve gaz teknolojisi üzerine yoğunlaşıldığını belirtti. Bu da oyun içerisinde silahlarınızın zamanla paslanacağı, giysilerinizinde lekeleneceğine işaret ediyor.

Oyunun ömrü hakkında konuşan Miyashita, Online oyunlar için genel olarak on yıl ömür biçtiklerini belirtti. Bunun ilk üç senesi oyuncuların en sevdiği içeriklere yoğunlaşarak geçiliyor. Örnek olarak başlangıçta beş adet ek paket yer alıyorsa ve oyuncular bunun iki tanesini beğeniyorsa ilk yılları bu iki paketten tamamen faydalana kadar yoğunlaşıyoruz. Daha sonrasında ise geriye kalan üç paketteki eksikliklerin giderilmesi üzerine çalışıyoruz. dedi.

Teruki Miyashita, bunun genel bir planlama olduğunu her zaman yeniliklere ve değişimlere açık olduklarını da söyledi. Son olarak da oyunun çıkış tarihi hakkına konuşan Miyashita, biraz daha sabır istedi.

Deep Down
Deep Down
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.