SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Capcom, Remastered Yapımlara Ağırlık Verecek!

Capcom

Remastered’ı, eski oyunların grafiksel olarak günümüz teknolojisi ile geliştirilerek ve yeni içeriklerle birlikte oyunculara sunulduğu sürüm olarak adlandırabiliriz. Capcom, yaptığı açıklama ile birlikte Remastered HD yapımlara daha çok ağırlık vereceğini açıkladı.

Capcom, piyasaya sürülmüş olan başarılı yapımlarını Remastered HD olarak geliştireceğini ve tekrar satışa sunacağını belirtti. Bazı bölgelere kutulu sürümleriyle piyasaya çıkaracağını belirten Capcom, çoğunlukla, oyunları dijital key olarak satışa çıkaracak.

Bunda en büyük etkenin Resident Evil’in sağlamış olduğu satış rakamları olduğunu belirtti. Remastered sürümlerin bir risk yaratmayacağını belirten Capcom, aksine oyuncular için çeşitlilik yarattığını belirtti. Böylelikle geçmişte geliştirdiğimiz oyunlar, şimdi daha fazla kişiye sunulabilecek.

Sizin Remastered sürümler hakkındaki görüşleriniz nedir? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Resident Evil HD Remastered
Resident Evil HD Remastered
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.