SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

CAPTAIN MARVEL İNTERNET SİTESİ AÇTI

Avengers Infinity War final sahnesinde geleceği müjdelenen Captain Marvel‘in vizyon tarihi yaklaştıkça heyecan artıyor. Avengers Endgame‘de taşları yerinden oynatacak karakterimizin 08 Mart tarihinde vizyona girecek filminde sunulacak etkileyici hikayesi ile herkesi ekran başına bağlamayı hedefliyor. Marvel hayranları pür dikkat yeni sinema filmini beklerken, bir yandan gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Seyircileri 90’lı yıllara götürecek olan yapımcılar Carol Danvers’ın hikayesi ile bizleri baş başa bırakacak. Brie Larson’un baş rolünü üstlendiği sinema filmine ait olan internet sitesi duyuruldu. 

90’lar tarzında tasarlanan sitede; multimedya kısmı, künye, ziyaretçi defteri, mini bir oyun ve Stan Lee cameosu mevcut. Ayrıca filmde yer alan her karaktere ya da öğeye özel de bir bölüm var. Ayrıca “KREE PLAYER 1.0” isimli oynatıcıda filmin fragmanını da izleyebilirsiniz. 90’larda geçecek bir film Captain Marvel, umalım ki  90’lı yıllara olan özlemimizi azaltsın. Marvel evreni için heyecan tavan yapmışken, filmin bize sunacakları büyük merak konusu.

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.