SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Cartoon Network’ten Oyunculara Güzel Haber!

Adventure Time

Cartoon Network’ten oyuncuların yaratıcılıklarını konuşturabileceği yeni oyunu duyurdu. Adventure Time adlı oyun shiribazı, ile oyuncular artık kendi oyunlarını yapabilecek.

Pixel Press capture teknolojisiyle birlikte mobil platformlarda oyun oluşturmamızı sağlayan oyun ile kendi yaptığımız oyunları paylaşabilir ve çevrim içi olarak da yayınlayabilirsiniz. App Store, Google Play ve Amazon’da satışa sunulan ürün, oyuncuların kendi Adventure Time oyunlarını kalem ve kağıt ile çizebilecekler.

Oyuncuların kendi oluşturduğu seviyeler ile,  Doodle Wizard’a ait olan sihirli bir eskiz defterini bulan Finn ve Jake’in tesadüf eseri farkettikleri deftere çizilen herhangi bir şeyin canlandığını, bir öykünün parçası olurlar. Finn ve Jake’de kendi maceralarını çizme başlarlar ve çizimlerinin gözlerinin önünde defter sayfalarında dolaşmasını izlerler ancak hikayede sadece eğlence ve oyun yok bunun yanı sıra hain bir yaratık da eskiz defterinin sayfaları arasında pusuya yatmış oyuncuları beklemektedir.

Adventure Time
Adventure Time
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.