SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

CD Projekt’ten Erteleme İle İlgili Açıklama Geldi!

The Witcher III

CD Projekt’in beklenen oyunu The Witcher 3’e yeni bir erteleme daha gelmişti. İkinci kez ertelenmesi ile birlikte, oyunun yeni çıkış tarihi 19 Mayıs tarihine kaydırılmıştı. Tabi bu haber çoğu oyuncunun hevesini kursağında bırakmış ve tepkilere de yol açmıştı.

Konuyla ilgili olarak beklenen açıklama, yapımcı firma tarafından yapıldı. CD Projekt çalışanlarından Adam Kicinski, piyasaya adımını atan Assassin’s Creed: Unity, DriveClub ve Halo: The Master Chief Collection gibi oyunlarda, bir çok hatanın bulunması ve özen gösterilmemesi sonucu oyuncular tarafından ağır eleştirilere maruz kaldığını belirterek, aynı hataya düşmek istemediklerini belirtti. Anlaşılan CD Projekt, çıkış sorunlarıyla birlikte yoğun eleştirilere maruz kalan firmaların pozisyonunda olmayı istemiyor. Açıklamanın devamı şöyle;

Oyunda birçok küçük hata bulunuyor çünkü, The Witcher 3’ün dünyası çok büyük. Oyunun ertelenmesinin arkasındaki tek sebep budur. The Witcher 3’ü geliştirirken oyunun bu kadar büyük olacağını düşünmemiştik. Ancak oyunun parçalarını birleştirmeye başlayınca ilk iki oyunun birleşiminden daha büyük bir yapı ortaya çıktı. Hatırlatmam gerekirse, yeni oyun tamamen açık bir dünyaya sahip.”

The Witcher 3
The Witcher 3
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.