SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

MULTIPLAYER ÇILDIRDI! Herkese 400 RP ve 200 Kişiye 50 Liralık Hediye Çeki Dağıtıyoruz!

Önümüzdeki dört hafta sonu boyunca, ParaMara ile yaptığımız iş birliği sayesinde, Multiplayer takipçileri binlerce lira değerinde RP ve hediye çeki kazanacak! 24 Ekim’de başlayıp 19 Kasım’da sona erecek kampanya boyunca, hem birlikte oyun oynayacağız hem de hediye dağıtacağız. Kampanyaya katılıp binlerce liralık ödüllerden kazanma şansını yakalamak ise çok basit. Nasıl mı? Buyurun haberimizin devamında detayları bulabilirsiniz:

Kampanyaya Nasıl Katılırım?

Kampanyamıza katılmak, mobil uygulama ParaMara’yı indirip aktif hale getirmek kadar kolay bir iş. Bu işlemi de aşağıdaki adımları takip ederek hızlıca tamamlayabilirsiniz:

 • 1. Öncelikle ParaMara uygulamasını telefonunuza indirin. Android kullanıcısıysanız ParaMara uygulamasını bu adresten indirebilirsiniz. Eğer IOS kullanıcısıysanız da uygulamayı bu adresten indirebilirsiniz. Windows Phone kullanıcıları da bu adresten uygulamayı indirebilir.
 • 2. ParaMara uygulamasını telefonunuza indirmenizin ardından aktivasyon işlemine geçeceksiniz. Uygulama aktivasyonu esnasında, 18 yaşından büyükseniz kendi kimlik bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Bu işlem hakkında daha detaylı bir yardım almak isterseniz resimli anlatımımıza da buradan ulaşabilirsiniz.
 • 3. Aktivasyon işlemine başladığınız zaman uygulama sizden öncelikle aktivasyon yapılacak kişinin T.C Kimlik numarasını isteyecektir. T.C Kimlik numarasını girmenizin ardından ek olarak başka bilgiler de sorulabilir. (Örneğin, Baba adı gibi…).
 • 4. Bu bilgileri eksiksiz ve doğru girmenizin ardından aktivasyon işleminiz tamamlanmış olacak.

ParaMara uygulamasının aktivasyon işlemini tamamlamanızın ardından hem 400 RP’nizi alabilirsiniz hem de hediye çeki yarışmamıza katılabilirsiniz.

PARAMARA2HERKESE

Nasıl RP Kazanırım?

Koşul yok, cevaplanacak soru yok, çekiliş yok! Başvuran ilk 30 bin kişiden biri olan herkes 400 RP kazanacak. RP’nizi almak için izlemeniz gereken adımlar ise şunlar:

 • 1. ParaMara uygulamanızın aktivasyon işlemini yaptıktan sonra uygulama içinden 0532 752 22 05 numarasından RP yazan bir mesaj ile para istemeniz 400 RP almanız için yeterli. Bizlerden nasıl para isteyeceğinizin resimli anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.
 • DİKKAT: Bizlere atacağınız mesajları SMS olarak değil ParaMara uygulaması içinden para isteyerek atmanız gerekiyor. Atacağınız SMS’ler kampanyaya katılma şansı vermeyecektir.
 • 2. Attığınız RP mesajı, RP alma hakkı kazanmanız için tek yapmanız gereken şey olacak bundan sonra RP kodunuz için 7 günden fazla olmamak koşuluyla biraz bekleyeceksiniz.
 • 3. Birden fazla mesaj atmanız birden fazla RP almanıza yaramayacak, ancak farklı kimlik bilgileri ve telefon numarası ile yeni aktivasyon yapacak olursanız yeniden RP kazanabilirsiniz. Kısacası her aktivasyon bir adet 400 RP demektir. Kazandığınız RP kodlarını en geç bir hafta içerisinde ParaMara uygulaması aracılığıyla göndereceğiz.
 • NOT: RP Kampanyamızın katılım limiti 30 bin kişiyle sınırlıdır. Aktivasyon yapıp bize ParaMara’dan RP mesajı atan ilk 30 bin kişi 400 RP kazanmaya hak kazanacaktır. (Yoğun ilgi durumunda bu limiti tekrar yukarı çekmemiz de mümkün)
Nasıl Hediye Çeki Kazanırım?

Multiplayer Live’da yapılacak olan canlı yayınlarımız esnasında 200 kişi 50 liralık Teknosa hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacak. Hediye çekilişine katılmak için izlemeniz gereken adımlar ise şunlar:

 • 1. ParaMara uygulamanızın aktivasyon işlemini yaptıktan sonra bizlerden 0532 752 22 05 numarasına atacağınız bir mesaj ile 40 karakteri geçmeyecek yaratıcı ve komik bir mesaj ile 50 TL istemelisiniz. Bizlerden nasıl para isteyeceğinizin resimli anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.
 • DİKKAT: Bizlere atacağınız mesajları SMS olarak değil ParaMara uygulaması içinden para isteyerek atmanız gerekiyor. Atacağınız SMS’ler kampanyaya katılma şansı vermeyecektir.
 • 2. Bu mesajınıza bir de fotoğraf (herhangi bir komik caps ya da komik bir fotoğraf olabilir) eklemeyi unutmayın, çünkü kazanma şansınız bizi güldürebiliyor olmanıza bağlı olarak artacak! 🙂
 • 3. Birden fazla farklı mesaj ve fotoğraf ile yarışmaya katılabilirsiniz. Ne kadar çok mesaj yollarsanız o kadar çok şansınız artacaktır. Ancak yolladığınız mesajlarda yaratıcı ve komik olmayı da unutmayın.
 • 4. Attığınız mesaj ya da capsi çok yaratıcı bulursak siz de hediye çekinizi kazanacaksınız. Hediye çeki kazanmaya hak kazandığınız takdirde en geç bir hafta içerisinde bizler size hediye çekinizi ParaMara uygulaması aracılığıyla göndereceğiz.

Bu 4 haftalık süreç içerisinde istediğiniz an aktivasyon gerçekleştirip ParaMara uygulamasıyla bize RP mesajı atarak RP’nizi alabileceksiniz. Ayrıca hediye çeklerini de 4 hafta boyunca hangi yayınlarda dağıtacağımızı sizlere duyuracağız ve onlarca yayında çok sayıda hediye çeki dağıtılacağından kazanma şansınız da hayli yüksek olacak.

Biz de bu esnada her kazananımıza kazandığı hediye çeki ve RP’yi en geç 7 iş günü içinde ulaştıracağız. Unutmayın, kazandığınız hediye çekleri de RP kodları da ParaMara uygulaması içerisinden sizlere ulaştırılacak.

PARAMARA3_3

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.