SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Cities: Skylines Duyuruldu

Şehir kurma simülasyonlarını sever misiniz? O halde bu haberimiz tam size göre… Yine şehir kurma simülasyon oyun serisi Cities in Motion ile tanıdığımız Colossol Order’ın geliştirdiği Cities: Skylines duyuruldu. Bu türü sevenlerdenseniz bu konuda deneyimli olan firmanın yeni oyunu da ilginizi çekebilir.

Açıklamalara göre devasa haritalar ve günümüz teknolojisine uygun olarak gelişmiş animasyon ve görsellerle gelecek olan oyun sadece PC platformu için geliştirilmekte. Ayrıca mod desteğine de sahip olacak olan oyunda şehri nasıl yöneteceğimize karar verecek ve şehrimizi geliştirmeye çalışacağız. Bölgelere farklı isimler de verebileceğimiz Cities: Skylines iddialı bir simülasyon oyunu olacağa benziyor. Paradox Interactive’in yayınlayacağı, henüz net bir çıkış tarihine kavuşamayan yeni şehir simülasyon oyunumuz bakalım Sim City 5 gibi bir rakip karşısında ne kadar başarılı olacak, iyi oyunlar.

Cities: Skylines’ın duyuruluşu şerefine yayınlanan tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...