SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

CLG ve Renegades’in Saldırı Gücü Taşıyıcıları Belli Oldu!

2016 NA LCS

2016 Amerika LCS’e çıkma mücadelesini kazandıktan sonra saldırı gücü taşıyıcısı olan Ainslie “maplestreet” Wyllie’nin takımdan ayrılması sonrası LCS’e çıkmayı başaran Renegades’in yeni oyuncusunun açıklanması heyecanla bekleniyordu. Uzun bir zaman bu rol için herhangi bir oyuncu adı duyurulmadı. Yeni sezon için oldukça geniş bir zamanda hazırlanma fırsatı bulan Renegades, nihayet yeni saldırı gücü taşıyıcılarını duyurdu.

Geçen sezonu Copenhagen Wolves’ta geçiren Aleš “Freeze” Kněžínek, Renegades için 2016 Amerika LCS Bahar sezonunda mücadele edecek.

Aleš "Freeze" Kněžínek
Aleš “Freeze” Kněžínek

2015 Dünya Şampiyonası’ndan hayal kırıklığı ile ayrılan Team Solo Mid takımı radikal bir karar alarak revizyona girmiş ve Bjergsen dışındaki tüm oyuncularını değiştirmişti. Bu bağlamda CLG’den Doublelift’i kadrosuna katmıştı. Doublelift’in takımdan ayrılmasından sonra CLG’in yeni saldırı gücü taşıyıcısının kim olacağı merak konusuydu. Bugün yapılan açıklama ile birlikte CLG’nin yeni saldırı gücü taşıyıcısı belli oldu.

Geçtiğimiz sezonu CLG’nin alt takımında geçiren Trevor “Stixxay” Hayes, altyapıdan çıkarak ana kadroya dahil edildi. Stixxay’de Doublelift gibi Vayne karakteriyle harikalar yaratabilen bir oyuncu olarak göze çarpıyor.

Trevor "Stixxay" Hayes
Trevor “Stixxay” Hayes
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.