SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Cloud 9’dan İlginç Karar!

CS 2017

NA LCS’in güçlü ekiplerinden biri olan, geçtiğimiz sene Worlds’e katılma başarısı gösteren Cloud9’da bu sene işler pek istenildiği gibi gitmiyor. Beş haftası geride kalan NA LCS Yaz Sezonun’da yalnızca üç galibiyet alarak düşme potasına giren ve taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Cloud9’da ilginç kararlara imza atıldı.

Hai “Hai” Du Lam yaşadığı hastalıklar sonucu, aktif oyunculuğa ara verip takımın başında koç olarak geçmesinden sonra takımın orta koridor rolüne Nicolaj “Incarnati0n” Jensen getirilmişti. Ancak takım istediği sonuçları alamamaya devam edince bu sefer orman metasına farklı bir hava katan ve ilginç saç şekilleriyle hafızalarda yer edinen William “Meteos” Hartman yedek oyuncu konumuna çekildi.

Cloud9’ın yeni ormancı rolüne getirdiği oyuncu ise taraftarları şok edecek cinsten. Çünkü sağlık sebebiyle oyuna ara veren Hai “Hai” Du Lam takıma ormancı olarak geri döndü. Bakalım bu değişiklik Cloud9 takımında nasıl bir etki yapacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

IEM 2014 San Jose- Cloud 9
Cloud9
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.