SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Counter Strike: GO’ya Yeni İçerikler Geldi!

csgo2

Counter Strike:GO’ya belli aralıklarla gelen operasyon içerik paketlerine bir yenisi daha eklendi. Öncü Operasyonu’nun sona ermesi sonrasında gelecek olan yeni operasyonu merakla bekleyen oyuncular, dün yayınlanan yeni operasyon ile yeni içeriklere kavuştu.

Yeni silah kasası, yeni silah kostümleri ve yeni haritaların bulunduğu Operation Bloodhound adıyla çıkarılan yeni eklenti paketi 16.50TL üzerinden oyun içi pazardan ulaşabilirsiniz. Operation Bloodhound ile birlikte oyuna Falchion isminde yeni bir bıçak ekleniyor. Eklenecek olan haritaların isimleri ise Agency, Resort, Zoo, Log, Rails ve Season.

Bunun yanı sıra oyuna yeni bir tecrübe Sistemi getirildi. Battlefield’daki rütbe sistemine benzer bir yapıda olan yeni sistem ile herhangi bir oyun sonrası ve Operation Bloodhound görevlerini tamamladıkça rütbelerinizde artış sağlanacak. Bu artan her rütbe sonrası size çeşitli hediyeler sunulacak.

Operation Bloodhound
Operation Bloodhound
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.