SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Counter-Strike Nexon: Zombies’in Genişletme Paketi Into the Darkness Çıkış Yaptı!

Counter Strike Nexon: Zombies

Counter- Strike’ın sevilen zombi temalı oyunu Counter-Strike Nexon: Zombies’e yeni bir genişletme paketi getirildi. Into the Darkness adıyla çıkış yapan yeni içerik paketi ile birlikte oyuna tamamen yeni haritalar ile tek ve çoklu oyun modları ve PvP modları için yeni senaryolar da eklenecek.

Genişletme paketinin içeriklerini Zombie Giant, Zombie Files ve Zombie Darkness oluşturuyor. Bunların yanı sıra Into the Darkness, zombi senaryosunun dördüncü sezonunu da içeriyor. Nexon Avrupa Temsilcisi Rob Noble konuyla ilgili olarak Into the Darkness, şu ana kadar Counter-Strike Nexon: Zombies için yayınladığımız en geniş ve en heyecan verici içerik paketi olacak. Geliştirme ekibi çalışmalarını sadık kitlemize ulaştırmak için bir çok yeni, heyecan verici ve zombi odaklı içeriğe oldukça yoğunlaştı. açıklamasında bulundu.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.