SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

CRACKDOWN 3 ÇIKIŞ FRAGMANI YAYINLANDI

Kargaşa ve yıkım dolu dünyasında, fazlasıyla güçlü bir ajan olarak keşfe çıkacağımız ve Xbox cephesine, yapım süresi yüzünden bela olmuş olan,  Crackdown 3‘ün piyasaya çıkmasına artık çok az bir zaman kaldı.  Gamescom 2015‘ten beri, beklemekten bir hal olduğumuz ve daha önce iki kere ertelenen oyunun çıkış fragmanı yayınlandı. Açık dünya olarak beğenimize sunulacak Crackdown 3‘te PvP ve Wrecking Zone adlı multiplayer modları da bulunacak. Wrecking Zone ile oyuncular, 5 oyuncudan oluşan 2 takımdan birisine girecek ve yıkılabilir ortamları diğer oyunculara karşı kullanabilecek.

15 Şubat 2019‘da raflarda yerini alacak olan Crackdown 3, Xbox One tarafının yanı sıra PC platformunda da çıkış sağlayacak. Başarım listesini resmi Xbox sitesinden kontrol edebileceğiniz oyunun, çıkış fragmanına  ve açılış sinematiğine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sancılı bir yapım sürecinden geçmiş Crackdown 3, bakalım oyuncuları memnun edebilecek mi?

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.