SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Crytek, Warface İçin Microsoft’u Suçladı!

Crytek’in Free to Play olarak geliştirdiği FPS oyunu Warface’i hem PC hem de Xbox 360 için çıkartmıştı. Ancak oyunun Xbox 360 sürümü içi sunucuların kapatılacağı duyurusu yapıldı.  Bu duyuru sonrasında oyuncuların ağır tepkileri ile karşılaşan Crytek bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Crytek’ten yapılan açıklamaya göre, Xbox 360 için sunucularının kapatılması tamamen Microsoft’un kararı olarak belirtti ve açıklamaya şöyle devam etti; “Bu zamana kadar göstermiş oldukları destek için teşekkür ederiz. Çoğu oyuncu gibi biz de bu durumdan dolayı oldukça üzgünüz. Xbox 360 sürümünde son vermiş olsak bile Warface’i oynamaya PC sürümü üzerinden oynamaya devam eden sadık oyuncularımıza yeni bir hediye sunmayı düşünüyoruz.”

Bakalım Crytek’in bu açıklamalarından sonra oyuncularla karşı karşıya bırakılan Microsoft nasıl bir açıklama yapacak merakla bekliyoruz.

Warface
Warface
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.