SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Crytek’te Grev mi Var?

Crytek’in İngiltere’deki stüdyolarında 100 kişi civarında işçinin maaşları düzenli ödenmediği için işe gelmediği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Homefront: The Revolution’ın geliştirildiği stüdyoda ki bu gelişmeler eğer doğruysa oyunun çıkışı aksayabilir hatta proje iptal de olabilir.
CrytekLogo
Yaklaşık bir aydır süre gelen Crytek hakkındaki batıyor iddiaları gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor. Her ne kadar Crytek tarafından bu iddialar sürekli yalanlansa da, ateş olmayan yerden duman çıkmaz düşüncesi insanların zihinlerini karıştırıyor.
homefront the revolution
Oyunun yayıncı şirketi Deep Silver ile olan anlaşma hala yürürlükte. Şuan için oyunun iptal olması söz konusu değil. Yayılan diğer bir iddiaya göre Deep Silver stüdyoyu satın alabilir. Çıkan grevin yatırımlarını kötü etkileme olasılığını göze almak istemeyen Deep Silver’ın stüdyoyu satın alıp olası bir grevin önüne geçmeyi planladığı söylentileri gündemde dolaşıyor. Yerli kardeşlerin kurduğu Crytek bakalım bu gelişmeler ışığında nasıl bir açıklama yapacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.