SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dark Passage’da Şok Ayrılık!

DP

2014 Dünya Şampiyonası’nda hayal kırıklığı yaratan League of Legends takımı Dark Passage’da ülkeye dönüş yapıldıktan sonra kadroda revizyona gidilmiş, radikal kararlar alınmış, Asım “fabFabulou”s Karakaya ve Anıl “Holyphoenix” Işık takımdan ayrılmışlardı. Saldırı Gücü Taşıyıcısı pozisyonu için Hakan “Revanche” İşlek transfer edilmişti. Her ne kadar 2015 Şampiyonluk Ligi başlamamış da olsa oynanan turnuva ve maçlarda alt koridordaki uyumsuzluk gözlere çarpmış ve Dark Passage ekibinn görmeye alıştığımız finallerde görememeye başlamıştık.

Konuyla ilgili olarak Dark Passage’ın Resmi Facebook sayfasından yapılan duyuruyla yeni transfer edilen Hakan “Revanche” İşlek ile yolların ayrıldığı bildirildi. Dark Passage kariyeri daha başlayamadan biten Hakan “Revanche” İşlek’in yerine gelecek yeni oyuncu ise henüz açıklanmadı. 2015 Şampiyonluk Sezonu’na 2 ay gibi bir süre kala DP, ince eleyip sık dokuyarak yeni bir Saldırı Gücü Taşıyıcısı’nın takıma kazandırılacağı belirtildi. Bakalım Dark Passage’ın yeni oyuncusu kim olacak?

Hakan "DP Revanche" İşlek
Hakan “DP Revanche” İşlek
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.