SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Dark Passage’dan Çifte Transfer!

Dark Passage

Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin köklü ekiplerinden olan ve en çok şampiyonluk sayısına sahip takım Dark Passage’dan çifte transfer duyurusu geldi. Son iki sezondur beklentilerinin oldukça altında performans sergileyen Dark Passage, ilk kez TBF finaline katılamamış ve Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin tek şampiyonu olma unvanını kaptırmıştı.

Bu yıl daha iyi bir Dark Passage olarak mücadele vermek isteyen ekipten iki transfer duyurusu geldi. Takımın nişancı rolüne daha önce Team Aurora’da forma giyen Mustafa ”Ruvelius376” Baraklı, transfer edilirken Ruvelius’a yanında eşlik edecek isim olarak da 1907 Fenerbahçe’den ayrılan ve TBF şampiyonluk yüzüğü bulanan destek oyuncusu Bahadır “Japone” Çolak transfer edildi. Aynı zamanda takımın üst koridorunda Yiğit “Marshall” Kirdök yer almaya devam edeceğini belirtildi.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.