SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dark Passage’dan Sürpriz Transfer

DP

League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Dark Passage, turnuvada aldığı sonuçlar doğrultusunda hayal kırıklığı yaratmıştı. Hatta bazı söylentilere göre bu sergilenen performans yüzünden ayrılmalar yaşandı. Üst koridor oyuncusu Asım Chihat “fabFaboulus” Karakaya eski takımı HWA’ya dönerken, en önemli oyuncusu olarak belirtilen Anıl “Holyphoneix” Işık da Aces Full takımına transfer olmuştu.

Dark Passage takımı oluşan eksiklerini ilk olarak Hakan “Revanche” İşlek’i transfer ederek Saldırı gücü taşıyıcısı rolünü doldurmuştu. Üst koridor için kimin takıma katılacağı merak konusuydu. Bugün bu soru yanıtını budu. Hem de sürpriz bir oyuncuyla. Dark Passage Resmi Facebook sayfasından yapılan açıklamaya göre yeni üst koridor oyuncusu daha önceden orta koridorda mücadele eden bir çok takımda yer almış Kaan “Elwind” Atıcı oldu. İşte o açıklama;

Takımımızın yeni üst koridor oyuncusu Kaan “Elwind” Atıcı!

Daha önce TT, HWA, WF ve BPI gibi takımlarda boy göstermiş olan Elwind’in transferi ile 2015 sezonu için kadromuzu tamamlamış bulunuyoruz.

Kaan “Elwind” Atıcı
Atakan ” Crystal Meth ” Aydın
Koray “Naru” Bıçak
Hakan ” Revanche ” İşlek
Ercan ” Trielbaenre ” Bozkurt
Omid “Touch” Rosander (Yedek)”

Bu yaşanan transfer gelişmesi sonrasında Dark Passage takımı kadrosunu tamamladı. Multiplayer ekibi olarak 2015 sezonunda başarılar dileriz.

Kaan "Elwind" Atıcı
Kaan “Elwind” Atıcı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.