SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dark Passage’dan Yeni Zafer!

Dark Passage

Geçen sene ESL Balkan Ligi olarak adlandırılan, bu sene ESL Güney Doğu Avrupa Şampiyonası adıyla organize edilen turnuvanın League of Legends oyununda bugün yapılan final karşılaşmasıyla birlikte zafer ülkemizi  temsil eden Dark Passage.ByNoGame oldu.

Geçen sene de bu şampiyonayı kazanan Dark Passage, tecrübesinden bir şey kaybetmediğini takipçilerine kanıtlamış oldu. Yunan rakibi Different Dimension, karşısında serinin ilk maçında zorlanan temsilcimiz, seriyi 3-1’lik skorla önde tamamladı ve turnuvayı üst üste ikinci kez kazanma başarısını gösterdi.

Özellikle Anıl “Holyphoneix” Işık’ın takımdan ayrılmasıyla birlikte, alt koridorda sıkıntı yaşamaya başlayan Dark Passage’ın, 2014 Wild Card turnuvası ile birlikte takıma katılan Omid “Touch” Rosander ve SK Prime tecrübesi olan ve denenmek için takıma katılan Pierre “steelback” Medjaldi ikilisinin uyumu Dark Passage’ın bu zaferi almasında etkili oldu. Anlaşılan o ki Dark Passage kazandığı bu zaferle birlikte morallenip, bu sene de tüm kupaların favorileri arasında yer alacak.

Multiplayer ekibi olarak, ülkemizi başarı ile temsil edip turnuvayı Şampiyon tamamlayan Dark Passage.ByNoGame ekibini kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

Dark Passage.ByNoGame
ESL: Güney Doğu Avrupa Şampiyonu: Dark Passage.ByNoGame
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.