SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dark Souls 3′ İçin Yeni Açıklamalar Geldi

dark souls III

From Software’in ilk olarak küçük çaplı bir projesi olarak tanıdığımız ama zamanla, oyuncuların beğenisiyle çığ gibi büyüyüp günümüzün en başarılı yapımlarından biri olmayı başaran Dark Souls serisinin yaratıcısı olan Miyazaki, Dark Souls 3 için ilk defa konuştu. Miyazaki’nin açıklamaları şu şeklide;

Oyunu tasarlarken oluşturduğumuz temel oynanış mekaniklerimizi yeni oyunda da koruyoruz. Bize özel olan bu oynanış temellerini geliştirdik ve her zamankinden daha kapsamlı hale getirdik Böylelikle çok yüksek bir zorluk seviyesini alt etme şansına yine sahip olacaksınız. Seriye özel olan çevrimiçi oyun tecrübesini yaşayacaksınız.

Oyunda bulunan her şey sizi öldürmek üzerine tasarlandı. Bunun dışında oyunun kontrol sistemini de hızlandırıyoruz. Dark Souls serisinin en hızlı oyununu hazırlıyoruz. Oyun hızlı olacak evet ama kesinlikle Bloodborne tarzında bir hız söz konusu değil. Oyunun ana temellerini koruyacağız.

Oyuncuların merakla beklediği Dark Souls 3 PC, PS4 ve Xbox One için 2016’nın başlarında piyasaya sürülecek.

20823568_darksouls21280
Dark Souls
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.