SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dead Island: Epidemic İptal Edildi!

Dead Island: Epidemic

League of Legends ve Dota 2 ile birlikte popülaritesi oldukça yükselen MOBA türünün pazarından yararlanmak isteyen yapımcıların maalesef hepsi aynı sonuçla karşılaşamıyor. Bu oyun türüne yatırım yapan yapımcılardan biri olan Deep Silver, Dead Island: Epidemic adıyla geliştirdiği MOBA oyununu Steam üzerinden erken erişime sunmuştu.

Yaklaşık bir senedir oyuncular tarafından test edilen yapımın maalesef tam sürüme geçemeyeceği bildirildi. Yapılan açıklamaya göre oyunun tam sürümü çıkış yapmayacak. Beta sürümü için de 15 Ekim tarihinden sonra sağlanan sunucular kapatılacak.

Oyunculara sunulan oyun içi ürünlerde yüksek bir indirime gidileceği de belirtildi. Oyuna para harcayan oyuncuların oyunun kapatılmasıyla birlikte bir geridönüş sağlanacağı ile ilgili ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Dead Island: Epidemic
Dead Island: Epidemic
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.