SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Deep Down İptal Edilmedi!

Deep Down

Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemlerde Sony, nostaljik bir korku oyununun yeni nesile aktarılacağını gizemli videolarla oyunculara sunuyordu. Daha sonra bu oyunun Deep Down olduğu duyurulmuştu. Ancak duyurulardan sonra sadece PS4’e özel olarak geliştirilen Deep Down’dan pek haber alınamaz oldu.

Oyuncuların zaman geçtikçe oyunun iptal edileceğini gündeme getirdiği şu günlerde, yapımcı firma Capcom’dan bir açıklama geldi. Yapımcı Yoshinori Ono 4Gamers’a yaptığı açıklamada Anlaşılan o ki Deep Down’ın biraz zamana ihtiyacı var. Sokaklarda dolaşan oyun iptal edildi söylentisi ise tamamen yalan. olarak belirtti.

Daha önce tanıtılandan daha farklı bir oyun geliştirdiklerini belirten Ono, oyuncuların beklediğine değecek bir yapımı piyasaya sunacaklarını açıkladı. Bakalım Deep Down karşımıza nasıl bir oyun olarak çıkacak. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Deep Down
Deep Down
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.