SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Destiny House of Wolves DLC Bilgileri Sızdı

Destiny’nin ikinci genişleme paketi House of Wolves’la ilgili bilgiler ve çıkış tarihi sızdı.

Reddit kullanıcısı megamanexe4‘ün oyun dosyalarında veri araştırması yaparak ortaya çıkardığı bilgilere göre oyun 19 Mayıs’ta yani bir Salı günü çıkacak. Salı günü hem Destiny’nin haftalık sıfırlanma günü, hem de ABD’de pek çok oyunun çıkış günü. The Dark Below adlı ilk genişleme paketi de bir Salı günü çıkmıştı.

DLC açıklamasında “Kraliçe’ye ait olan Fallen’lar özgürlüklerini Awoken kanı dökerek satın aldı. Hainleri avlayıp yok et ve Kraliçe’ye olan borcunu öde.” yazıyor. Birkaç yeni hikaye görevi, bir Raid, bir Strike ve üç yeni Crucible haritasının yanısıra bolca yeni eşya da DLC ile eklenecekler arasında. Vanguard Dragon adlı 28 level’lık bir Strike oynatma listesi gelecek gibi görünüyor ve Nightfall Strike’ların seviyesi de 30’dan 32’ye çıkıyor. Ayrıca yeni Raid, bugüne kadar hiç oynanış imkanı bulunmayan Reef bölgesinde geçecek.

Daha önceki sızıntılarla da uyuşan bu bilgilere Bungie yorumu gecikmedi. Topluluk yöneticisi DeeJ, Bungie forumlarında hayranlara sızıntıların eğlenceli olduğunu ve tabii ki doya doya konu hakkında konuşmalarını söylerken gördükleri her şeyin oyun çıkışından önceki veriler olduğunu ve değişebileceğini, bu yüzden resmi duyuru öncesi hiçbir şeyi kesin bilgi kabul etmemeleri gerektiğini söyledi. Özellikle görev mekanikleri ve hikaye anlatımı konusunda ağır eleştirilere maruz kalan Bungie’nin çıkış sonrasında gerçekten de özellikle görevler üzerinde değişiklikler yapmış olması olası. Bekleyip göreceğiz…House of Wolves DLC

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.